ПРО НАС

Інвестиційно-девелоперська компанія "Ковчег" реалізує найбільш інноваційні, прогресивні та амбітні проекти у сфері девелопменту. Ми інвестуємо свою працю і знання у майбутнє наших клієнтів.
Девелопер "Ковчег" - це у першу чергу команда висококласних професіоналів, відданих своїй справі, які задають прогресивну систему координат у зведенні житла та девелопменті міст.

Ми проаналізували роботу будівельного ринку та дійшли висновку, що готові показати якісно новий рівень будівництва та менеджменту.

Винятковий досвід наших спеціалістів дозволяє їм створювати функціональні, ергономічні, зручні та стильні об'єкти, які органічно доповнюють міські силуети.

Нас усіх об'єднує переконання, що прогрес має зробити життя комфортнішим та естетично насиченішим. Однак попри це, ми сповідуємо ідею, що є вічні цінності, непідвладні часу.

Зокрема, у політиці нашої компанії акцентуємо на неоціненній вартості людини, поваги до її життя та унікальності.

Ми шукаємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, намагаємося почути ті речі, про які він мовчить та найголовніше: запропонувати йому не лише високоякісне житло, але й те, що неможливо купити за гроші: затишок, прийняття, відчуття миру та гармонії.
Команда"Ковчегу" готова до звершень, якими пишатимуться діти, адже будуємо комфортний світ, у якому вони житимуть.

Ми не готові миритися зі станом будівельного ринку, тому створили компанію, на яку справді можна покластися. І у якій як її працівник, клієнт, партнер, так і конкурент, може заховатися від стихії та знайти прихисток.


Адже ми покликані давати надію, надихати та створювати продукт вічного маштабу!

Головним принципом роботи компанії є гідне виконання взятих на себе зобов'язань та щоденна підтримка довіри клієнтів і партнерів до нашого бізнесу.
Це означає висококласний рівень виконуваних робіт, відмінну якість, дотримання усіх термінів, сувору відповідність проектно-технологічній документації та вимогам нормативних документів.
Наші контакти:
E-mail:
developer.kovcheg@gmail.com
Телефон:
+38 097 447 47 07
+38 066 447 47 07
Соціальні мережі:
Facebook | Instagram